ARTYŚCI

Łubiana Disco Party to impreza dająca szansę młodym DJ-om oraz Prezenterom

W Roku 2017 Zagrali dla Was:

Verio z Łodzi, 26-latek który Muzykę ma we krwi to właśnie On jest głównym pomysłodawcą i współorganizatorem tej imprezy, która początkowo miała być małą imprezą w gronie znajomych z internetowego świata. W jego karierze muzycznej ma wiele imprez klubowych jak i plenerowych. W 2017 roku to on był głównym operatorem mikrofonu,zajął się także organizacją konkursów dla najmłodszych.

 

Kozlowsky ze Skierniewic, czyli Daniel. 30-latek na co dzień zajmujący się muzyką. Ma za sobą wiele imprez klubowych jak i plenerowych. To właśnie jego w roku 2017 przy konsoli mogliście widzieć najwięcej.

Papito z Łowicza (woj. Łódzkie) – Piotr ma 23 lata i wiele pomysłów w głowie. Na co dzień prezenter internetowego radia MixMusic. W roku 2017 zaskoczył zarówno organizatorów jak i samego siebie. Uzyskał ksywę „Wujek Papito” bo to on zajął się nagradzaniem najmłodszych podczas konkursów.

W składzie Roku 2017 nie zabrakło także Kobiet:

 

Agnieszka – 33-letnia kobieta pochodząca z Łubiany. To właśnie jej  Urodziny były głównym powodem organizacji ŁUBIANA DISCO POLO PARTY 2017. Agnieszka na co dzień pracuję w Lubiana S.A jako pracownik produkcji. Jej Hobby to Literatura Kryminalna oraz Muzyka, podczas Imprezy w 2017 roku była naszą „Matką Polką”, czyli dbała o to żeby Panom nic się nie stało.

 

W ROKU 2018 ZAGRAJĄ DLA WAS:

Podobnie jak przed rokiem do Łubiany zawitają: AGNIESZKA, PAPITO oraz VERIO

Ale także:

Biały z Poznania – Adrian, 31 – letni mężczyzna który zaczął karierę w roku 2017. Wydaję się że rok to za mało żeby grać na tak dużej imprezie jaką jest Łubiana Disco Party, jednak w Przypadku BIAŁEGO nie ma to najmniejszego sensu. Z dnia na dzień i z tygodnia na tydzień Adrian nabiera Muzycznej Mocy. Czy podczas Lipcowej imprezy zrobi BOOM. Dowiecie się już 14 lipca na Altanach.

 

MORGANA – Izabela z Kalisza (woj. Wielkopolskie), kobieta która kocha każdy gatunek muzyczny. Idealny przykład jak ze zwykłej słuchaczki można stać się prezenterką, która swoim Anielskim śpiewam powoduje że dzień staję się piękniejszy. Ostatnie lata pod okiem najlepszych rozwijała swoje Anielskie radiowe skrzydła, żeby dziś podbijać serca wielu słuchaczy.


Jenson – Patryk ( 23 lata, Kwilcz pod Poznaniem – woj. wielkopolskie) – DJ/Prezenter/Producent Muzyczny – Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2010 roku, rozpoczynając pierwsze autorskie audycje w stacjach internetowych. Krótko po tym zaczął pojawiać się również na różnorakich imprezach, zabawiając publikę już jako DJ. Rok później zainteresował się również produkcją muzyki wskutek czego świat ujrzały jego pierwsze autorskie utwory i remix’y. Dziś jego numery można usłyszeć w klubach w całej Polsce i nie tylko.

Daniel.M – 29-letni prezenter który od 10 lat gra w radiach internetowych swoją karierę zaczynał w małym barze na Lubelszczyźnie. Jego fascynacja do muzyki coraz bardziej rośnie z dnia na dzień jego gatunek muzyczny który gra rozkręci nie jedną imprezę trochę zakręcony i co warto podkreślić żonaty 😀 warto go posłuchać ocenicie sami w Łubianie.