3 DNI DO IMPREZY – Czyli kolejne ważne informacje

3 DNI DO IMPREZY – Czyli kolejne ważne informacje.

Dziś już środa a to oznacza że zostały 3 DNI do Imprezy jaką jest Łubiana Disco Party.

JEST TO OSTATNI POST PRZED IMPREZĄ, ZAWIERA ON BARDZO WAŻNE INFORMACJE DLA MIESZKAŃCÓW ORAZ TURYSTÓW KTÓRZY MAJĄ ZAMIAR ODWIEDZIĆ ALTANY W TEN WEEKEND:

  1. PRZYPOMINAMY O REGULAMINIE IMPREZY – DOSTĘPNY TUTAJ
  2. IMPREZA ROZPOCZYNA SIĘ O GODZINIE 18:00 JEDNAK Z POWODÓW BEZPIECZEŃSTWA JAK I MOŻLIWOŚCI TECHNICZNYCH – ALTANY BĘDĄ NIEDOSTĘPNE DLA GOŚCI OD GODZINY 14:45 DO 17:45.
  3. PRZYPOMINAMY O ZAKAZIE WNOSZENIA ALKOHOLU W OPAKOWANIACH SZKLANYCH – KAŻDA OSOBA KTÓRA TAK OWE WNIESIE NA TEREN IMPREZY BĘDZIE ZOBOWIĄZANA JĄ OPUŚCIĆ.
  4. IMPREZA JEST ZABEZPIECZONA POD KAŻDYM WZGLĘDEM TECHNICZNYM JAK I URZĘDOWYM. WEZWANIE POLICJI CZY INNYCH SŁUŻB NIE ZAKŁÓCI JEJ PRZEBIEGU.
  5. PODCZAS TRWANIA IMPREZY OSOBY ZA NIĄ ODPOWIEDZIALNE BĘDĄ OZNACZONE KOSZULKĄ W KOLORZE CZARNYM Z OFICJALNYM LOGIEM IMPREZY – PROSIMY O WYKONYWANIE POLECEŃ PRACOWNIKÓW BO ONI ODPOWIADAJĄ ZA BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA JAK I INNYCH UCZESTNIKÓW IMPREZY.
  6. STREFA VIP – SEKTOR ALTAN ODGRODZONY BIAŁO-CZERWONĄ TAŚMĄ DO KTÓREJ MOŻE WEJŚĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBA POSIADAJĄCA IDENTYFIKATOR Z NAPISEM „OBSŁUGA” (WYDZIELAMY TEN SEKTOR ZE WZGLĘDU POZWOLENIA NA ALKOHOL PODCZAS IMPREZY A SPRZĘT TEŻ MA SWOJĄ WARTOŚĆ I W SYTUACJI JEGO ZNISZCZENIA ODPOWIE ZA TO OBSŁUGA).

DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ I ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY JUŻ W SOBOTĘ 14.07.2018

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *