10 DNI DO II EDYCJI ŁUBIANA DISCO PARTY

10 DNI DO ŁUBIANA DISCO PARTY

Tylko a może Aż tyle zostało do 2 już Edycji Imprezy Plenerowej „Łubiana Disco Party” – czyli małe podsumowanie PRZYGOTOWAŃ.

Kilka Dni temu informowaliśmy Was o zmianach w Naszym składzie, a ponieważ impreza była planowana od 6 miesięcy musieliśmy działać bardzo szybko żeby ten brak uzupełnić.
Miejsce LEYLI z Opolskiego zajmie ChajLive – Łukasz z Łubiany – Miejscowy DJ któremu doświadczenia nie brakuje, były rezydent klubu „BLUE ORANGE” zlokalizowanego w Łubianie (NIE ISTNIEJĄCEGO).

Podczas przygotowań miało miejsce wiele sytuacji które utrudniały Nam jej organizację. Skład początkowo składał się z 16 osób. Jednak z upływem czasu zmniejszał się z zawrotną prędkością.
Gdy 11 czerwca na Naszym Facebook-u wrzuciliśmy Oficjalny Plakat imprezy myśleliśmy że przygotowania zostały zakończone – Nic bardziej mylnego.

Gdyby 6 miesięcy temu ktoś zadał Nam pytanie „Ile czasu potrzebujecie na organizację?” odpowiedzieli byśmy „Przecież to proste 2 tygodnie, no może 3”. Teraz z doświadczenia wiemy że wcale tak kolorowo to nie wygląda. 4 osoby pracujące dniami i nocami po to żeby Wioska w której mieszka ok. 2,5 tys. ludzi mogła się bawić przez jeden dzień.

Jesteśmy 10 dni przed imprezą i jeszcze nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik, wciąż pojawiają się małe ale ważne dla organizacji sprawy. Mimo tego OBIECUJEMY Wam że impreza w dniu 14.07.18 będzie 100% ukończona jeśli chodzi o organizację.

Mamy nadzieję że tłumnie przyjdziecie na Altany i pokażecie Nam że było Warto.

Po raz PIERWSZY podpisuję się nie jako Organizatorzy tylko Imieniem i Nazwiskiem

Dziękuję, Pozdrawiam i Zapraszam Radosław VERIO Nowak – Pomysłodawca oraz Współorganizator Imprezy Łubiana Disco Party

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *