44 DNI DO ŁUBIANA DISCO PARTY 2018

Witajcie,

Czas płynie jak by coraz szybciej…
Dokładnie dzisiaj dzielą Nas 44 dni od Imprezy jaką jest Łubiana Disco Party 2018.

Kolejny plakat i kolejne 3 osoby które zagrają podczas imprezy.
Informujemy że możecie sprawdzać to w zakładce ARTYŚCI, ponieważ jest to aktualizowane na bieżąco.

A więc:

1. MORGANA – Izabela z Kalisza (woj. Wielkopolskie), kobieta która kocha każdy gatunek muzyczny. Idealny przykład jak ze zwykłej słuchaczki można stać się prezenterką, która swoim Anielskim śpiewam powoduje że dzień staję się piękniejszy. Ostatnie lata pod okiem najlepszych rozwijała swoje Anielskie radiowe skrzydła, żeby dziś podbijać serca wielu słuchaczy.

2. LEYLA – Mariola (Głuchołazy woj. Opolskie) – 26 – letnia kobieta która z Zawodu jest Medyczną Opiekunką Osób Starszych. Doświadczenie Muzyczne zdobywa od 8 lat grając hobbistycznie w Radiostacjach Internetowych. Kocha muzykę TRANCE, HOUSE i ELECTRO, jednak nie brakuję na jej Audycjach piosenek Polskiego POP-u jak również DISCO POLO.

3. Jenson – Patryk ( 23 lata, Kwilcz pod Poznaniem – woj. wielkopolskie) – DJ/Prezenter/Producent Muzyczny – Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2010 roku, rozpoczynając pierwsze autorskie audycje w stacjach internetowych. Krótko po tym zaczął pojawiać się również na różnorakich imprezach, zabawiając publikę już jako DJ. Rok później zainteresował się również produkcją muzyki wskutek czego świat ujrzały jego pierwsze autorskie utwory i remix’y. Dziś jego numery można usłyszeć w klubach w całej Polsce i nie tylko.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *